Solární kosmetika

Solární kosmetika je určena výhradně pro opalování v soláriu. Hlavním cílem při používání kosmetiky je docílení vyššího a trvalejšího efektu zhnědnutí pokožky. Dalším faktorem je snaha dodat pokožce látky, které dodávají pleti hydrataci a výživu. Nemalým přínosem používání krémů do solária je i krásně provoněná pokožka.

Solární kosmetika je speciálně vyvíjena právě pro opalování v soláriích a nelze ji v žádném případě nahradit kosmetikou pro opalování na slunci. Minimálně proto, že její účel je opačný. Solární kosmetika podporuje opalování pokožky, kdežto kosmetika s ochrannými UV faktory, opalování omezuje - chrání před slunečními paprsky. Rozhodně tedy nepoužívejte krémy určené pro opalování na slunci k opalování v soláriu.

Kvalitní solární kosmetika obsahuje komplex účinných látek. Ve složení se nejčastěji objevují látky jako: vitamin A, C, E, panthenol, allantoin, riboflavin, oleje a výtažky z exotických rostlin a cukrové třtiny, atd.

Máme široký výběr solární kosmetiky. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodného krému právě pro Vás. Můžete si vyzkoušet texturu i vůni.

Na provozovnách jsou dále k dispozici brožury s většinou produktů námi nabízené solární kosmetiky, které si můžete k prostudování i zapůjčit domů, nebo si podle nich na místě v klidu vybrat.